DBBR LaCo speelweek 1 – Een resumé van de wedstrijden.

Afgelopen weekend speelde de DBBR selectie teams Heren, Dames, jeugd 1 en jeugd 2. Hieronder een complete resumé van de wedstrijden.

HEREN: DBA vs DBBR

Wedstrijdformulier

Partij Thuisteam Uitteam Score
Single 1 Marco Duivesteijn Arie van de Eijkel 1-3
Single 2 Roy Brands Dennis Verhaegen 3-1
Single 3 Robert Hartgers Johan van Velzen 1-3
Single 4 Jerry van Tetering Dustin Straver 1-3
Single 5 Santino Broer Henny van de Ster 3-2
Single 6 Sloerd Pijs Perry Noordermeer 0-3
Single 7 Ronald Brandsen Ed Steggerda 0-3
Single 8 Jonathan Wheatman Johan Meijer 3-2
Single 9 Leroy Nieuwenhuis Ferry van Veen 2-3
Reserve 1 Frans Verdiesen Arie van Iterson
Reserve 2 Brian Roets Alex Mos
Reserve 3 Jurol van Borculo John van de Mey
Reserve 4 Eef Schellevis Andre Ligthart
Koppel 1 Marco Duivesteijn Arie van de Eijkel 0-3
Santino Broer Dustin Straver
Koppel 2 Roy Brands Johan van Velzen 2-3
Ronald Brandsen Henny van de Ster
Koppel 3 Robert Hartgers Dennis Verhaegen 1-3
Jerry van Tetering Perry Noordermeer
Koppel 4 Sloerd Pijs Edward Steggerda 3-2
Jonathan Wheatman Johan Meijer
Trio 1 Santino Broer Arie van Iterson 0-2
Roy Brands Alex Mos
Frans Verdiesen André Ligthart
Trio 2 Marco Duivesteijn Arie van de Eijkel 2-0
Leroy Nieuwenhuis Dustin Straver
Jurol van Borculo Johan van Velzen
Trio 3 Jerry van Tetering Dennis Verhaegen 2-0
Sloerd Pijs Perry Noordermeer
Jonathan Wheatman Henny van de Ster
Captainsgame Leroy Nieuwenhuis Arie van Iterson 4-0
Eindstand:   7-10

DAMES: DBA vs DBBR

Wedstrijdformulier

Partij Thuisteam Uitteam Score
Single 1 Marianne van Loenen Marlous Focke 2-3
Single 2 Femke Herms Sabrina Mulder 3-0
Single 3 Aletta Wajer Bianca Los 3-2
Single 4 Miranda Bakker Patricia Roodbergen 3-0
Single 5 Ans Doets – Tossijn Anja van Beek 3-0
Reserve 1 Sanne Wheatman Ymie Boerstra
Reserve 2 Jessica van Vugt
Koppel 1 Miranda Bakker Sabrina Mulder 2-3
Sanne Wheatman Bianca Los
Koppel 2 Femke Herms Marlous Focke 3-0
Aletta Wajer Patricia Roodbergen
Koppel 3 Miranda Bakker Marlous Focke 3-0
Sanne Wheatman Patricia Roodbergen
Koppel 4 Femke Herms Sabrina Mulder 3-0
Aletta Wajer Bianca Los
Team 1001 Thuisteam Uitteam 1-0
Captainsgame Marianne van Loenen Ymie Boerstra 2-3
Eindstand:   8-3

JEUGD: DBBR 1 vs DOT 

Wedstrijdformulier

Partij Thuisteam Uitteam Score
Single 1 Jessy Beugelsdijk Calvin Pilage 3-1
Single 2 Kenzo Honsbeek Stefano van Zeele 1-3
Single 3 Lars Plaisier Kevin Lasker 2-3
Single 4 Bas Leeflang Marvin van Deest 3-2
Single 5 Moreno Blom Jarno Schulte 1-3
Reserve 1 Andy van de Leek Marnik Aalderink
Reserve 2 Calvin Nicolai
Koppel 1 Bas Leeflang Kevin Lasker 2-3
Moreno Blom Marvin van Deest
Koppel 2 Jessy Beugelsdijk Stefano van Zeele 3-2
Lars Plaisier Marnik Aalderink
Koppel 3 Lars Plaisier Kevin Lasker 3-1
Andy van de Leek Marvin van Deest
Koppel 4 Bas Leeflang Marnik Aalderink 3-2
Moreno Blom Jarno Schulte
Team 1001 Thuisteam Uitteam 0-1
Captainsgame Kenzo Honsbeek Calvin Nicolai 3-1
Eindstand:   6-5

JEUGD: FDB vs DBBR 2

Wedstrijdformulier

Partij Thuisteam Uitteam Score
Single 1 Meinte Hibma Dinand Hoek 3-0
Single 2 Sytze Terpstra Raoul de Vries 2-3
Single 3 Iwan Reijmer Patrick van Amerongen 3-1
Single 4 Jurjen van der Velde Demi de Graaf 3-0
Single 5 Marcel Bus Lola Haddeman 3-1
Reserve 1 Teake Beukema Arcangelo Tardio
Reserve 2 Patrick Bus Kevin van Amerongen
Koppel 1 Meinte Hibma Dinand Hoek 3-1
Iwan Reijmer Lola Haddeman
Koppel 2 Jurjen van der Velde Dinand Hoek 3-0
Marcel Bus Lola Haddeman
Koppel 3 Meinte Hibma Raoul de Vries 3-0
Teake Beukema Jaimy de Groot
Koppel 4 Jurjen van der Velde Raoul de Vries 3-1
Patrick Bus Jaimy de Groot
Team 1001 Thuisteam Uitteam 0-1
Captainsgame Sytze Terpstra Kevin van Amerongen 3-0
Eindstand:   9-2
Vanaf de Zijlijn.nl © 2017
%d bloggers liken dit: