Vanaf de Zijlijn PLAY-OFFS CENTER 2017

Welkom in het Play-offs center van Vanaf de Zijlijn. In dit center kan je de resultaten bijhouden van de Leidse ploegen die strijden in de play-offs om de landstitel.

Programma/Uitslagen ZVL-Hawabo

Kwartfinales
Woensdag 12 april | 20:15 uur | 1e wedstrijd |

Vijf Meidbad, Leiden
ZVL-Hawabo vs De Ham 15-9
VERSLAG


Zaterdag 15 april | 21:10 uur | 2e wedstrijd |

De Watering, Wormerveer
De Ham vs ZVL-Hawabo 3-17
VERSLAG


Halve finales 

Vrijdag 21 april | 20:50 uur | 1e wedstrijd |
Zwembad de Zijl, Leiden

ZVL-Hawabo vs Polar Bears 7-9
VERSLAG | INTERVIEW | WEDSTRIJDBEELDEN

 

Zaterdag 22 april | 17:00 uur | 2e wedstrijd |
De Peppel, Ede
Polar Bears vs ZVL-Hawabo 11-10

VERSLAG

UITGESCHAKELD


Programma/Uitslagen De Zijl Zwemsport

Vrijdag 21 april | 20:00 uur | Kwartfinales | 1e wedstrijd |
Inge de Bruijn Zwembad, Barendrecht
ZPB H&L Productions vs De Zijl Zwemsport 11-13
VERSLAG


Zaterdag 22 april | 20:00 uur| Kwartfinales | 2e wedstrijd |

De Zijl Zwemsport vs ZPB H&L Productions 8-7
VERSLAG | INTERVIEW | WEDSTRIJDBEELDEN

HALVE FINALES

Vrijdag 28 april | 19:30 uur | 1e wedstrijd |
UZSC vs De Zijl Zwemsport 13-5

VERSLAG


Zaterdag 29 april | 20:00 uur | 2e wedstrijd |
De Zijl Zwemsport vs UZSC 8-8 (2-3 na strafworpen)
VERSLAG | WEDSTRIJDBEELDEN | INTERVIEW |

UITGESCHAKELD 


Programma/Uitslagen
Zorg en Zekerheid Leiden Basketball

Zaterdag 15 april | 20:00 uur | Kwartfinales | 1e wedstrijd |
Vijf Meihal, Leiden
Zorg en Zekerheid Leiden Basketball vs Apollo Amsterdam 79-82

HIGHLIGHTS | VERSLAG


Maandag 17 april | 16:00 uur | Kwartfinales | 2e wedstrijd |

Apollohal, Amsterdam
Apollo Amsterdam vs  Zorg en Zekerheid Leiden Basketball 70-78

VERSLAG


Donderdag 20 april | 19:30 uur | Kwartfinales | 3e wedstrijd |

Vijf Meihal, Leiden
Zorg en Zekerheid Leiden Basketball vs Apollo Amsterdam

HIGHLIGHTS/VERSLAG


HALVE FINALES 

Zondag 23 april | 14:00 uur | 1e wedstrijd
Landstede Sportcentrum, Zwolle
Landstede Basketbal Zwolle – Zorg en Zekerheid Leiden 82-88
VERSLAG

Woensdag 26 april | 20:00 uur | 2e wedstrijd
Vijf Meihal, Leiden
Zorg en Zekerheid Leiden – Landstede Basketbal Zwolle 81-92
VERSLAG | HIGHLIGHTS

Zondag 30 april | 14:00 uur | 3e wedstrijd
Landstede Sportcentrum, Zwolle
Landstede Basketbal Zwolle – Zorg en Zekerheid Leiden 78-64
VERSLAG

Dinsdag 02 mei | 20:00 uur | 4e wedstrijd
Vijf Meihal, Leiden
Zorg en Zekerheid Leiden – Landstede Basketbal Zwolle 76-67
VERSLAG | HIGHLIGHTS

Zaterdag 06 mei 19:30 uur | 5e wedstrijd
Landstede Sportcentrum, Zwolle
Landstede Basketbal Zwolle – Zorg en Zekerheid Leiden 84-78
VERSLAG

Dinsdag 09 mei 19:00 uur | 6e wedstrijd
Vijf Meihal, Leiden
Zorg en Zekerheid Leiden – Landstede Basketbal Zwolle 84-60
VERSLAG | HIGHLIGHTS

Donderdag 11 mei 19:00 uur | 7e wedstrijd
Landstede Sportcentrum, Zwolle
Landstede Basketbal Zwolle – Zorg en Zekerheid Leiden 83-56
VERSLAG

UITGESCHAKELD

 

Programma/Uitslagen
Scylla tafeltennis dames

Zondag 9 april | Halve finales | 1e wedstrijd |
Scylla Tafeltenniscentrum, Leiden
Scylla – Dozy Den Helder/Noordkop 2 – 3

VERSLAG


Zaterdag 22 april | 16:00 uur | Halve finales | 2e wedstrijd |

Den Helder
Dozy Den Helder/Noordkop vs Scylla 3-0

UITGESCHAKELD


Programma/Uitslagen
Scylla tafeltennis heren

Zondag 23 april | 13: 00 uur | Halve finales | 1e wedstrijd |
Scylla Tafeltenniscentrum, Leiden
Scylla vs Enjoy&Deploy Taverzo 1-3

VERSLAGWEDSTRIJDBEELDEN 


Zondag 30 april | 13:00 uur | Halve finales | 2e wedstrijd |

Zoetermeer
Enjoy&Deploy Taverzo vs Scylla 1-3

VERSLAG


Zaterdag 6 mei | 17:00 uur | Halve finales | 3e wedstrijd |

Zoetermeer 
Enjoy&Deploy Taverzo vs Scylla 3-1

UITGESCHAKELD

Vanaf de Zijlijn.nl © 2017