Open Antwerpen 2017 titels voor Williams, Hedman, Roelofs en Rietbergen

Afgelopen middag/avond stond het Open Antwerpen 2017 op het programma. Bij de heren ging de titel naar de Welshman Jim Williams hij versloeg in de finale Ross Montgomery met 9-2. Bij de dames ging de eindzege naar Deta Hedman zij was met 8-1 te sterk voor Fallon Sherrock.

De jeugdtitels gingen naar Owen Roelofs en Lerena Rietbergen. Roelofs versloeg in de finale Quincy Schoenmakers met 5-0 en in de meisjesfinale was Rietbergen met 0-0 te sterk voor Kyana Frauenfelder.

Heren
Laatste 16

Geert de Vos – Brian Raman 4-1
Jim Williams – Stefaan Deprez 4-1
Roemer Mooijman – Marco Libbers 3-4
Wesley Harms – Wesley Van Trijp 4-0
Ross Montgomery – Wouter Van Rolleghem 4-1
Darius Labanauskas – Kenny Neyens 4-1
Willem Mandigers – Shaun Carroll 2-4
Rowdy Schoremans – Yoeri Duijster 0-4

Kwartfinales
Geert de Vos – Jim Williams 4-6
Marco Libbers – Wesley Harms 2-6
Ross Montgomery – Darius Labanauskas 6-4
Shaun Carroll – Youri Duijster 3-6

Halve finales
Jim Williams – Wesley Harms 7-5
Ross Montgomery – Youri Duijster 7-6

Finale
Jim Williams – Ross Montgomery 9-2


Dames

Laatste 16
Deta Hedman – Margaret Sutton 4-2
Cindey van der Aa – Suzan Konings 0-4
Trina Gulliver- Patricia de Peuter 1-4
Tricia VVright – Kelly Streef 4-3
Aileen de Graaf – Priscilla Steenbergen 4-1
Casey Gallagher – Veerle Hamelink 4-0
Corrine Hammond – Kelly Hardiquest 4-2
Sharon Prins – Fallon Sherrock 3-4

Kwartfinales
Deta Hedman – Suzan Konings 4-0
Patricia de Peuter – Tricia VVright 4-1
Aileen de Graaf – Casey Gallagher 2-4
Corrine Hammond – Fallon Sherrock 1-4

Halve finales
Deta Hedman – Patricia de Peuter 5-4
Casey Gallagher – Fallon Sherrock 5-4

Finale
Deta Hedman – Casey Gallagher 7-1


Jongens

Laatste 16
Xantie van den Bergh – Cedric Saes 3-2
lwan Reymer – Gian van Veen 0-3
Owen Roelofs – Roy Rietenbergen 3-0
Erick Meyers – Sven Clauwdert 3-0
Ben Chupka – Marinqo Junior Baes 0-3
Tymen Groen – Quincy Schoenmakers 1-3
Diego de Brael – Javanico Jansen 0-3
Wesley van de Voorde – Daan Bastiaansen 0-3

Kwartfinales 
Xantie van den Bergh – Gian van Veen 0-3
Owen Roelofs – Erick Meyers 3-0
Marinqo Junior Baes – Quincy Schoenmakers 0-3
Javanico Jansen – Daan Bastiaansen 2-3

Halve finales 
Gian van Veen – Owen Roelofs 2-4
Quincy Schoenmakers – Daan Bastiaansen 4-1

Finale
Owen Roelofs – Quincy Schoenmakers 5-0

Meisjes
Halve finales
Lerena Rietbergen – JoeIla Verhaegen 3-0
Kyana Frauenfelder – Cheyenne Vleugels 3-0

Finale
Lerena Rietbergen – Kyana Frauenfelder 4-2

Vanaf de Zijlijn.nl © 2017
%d bloggers liken dit: