Loting voor de 1e ronde KNZB beker is bekend

Op het Bondsbureau heeft vandaag, dinsdag 15 augustus, de loting voor de verschillende bekertoernooien plaatsgevonden. Uit de daadwerkelijke loting blijkt dat er bij de dames en heren afgeweken is van de competitiebepalingen.

De dames van ZVL-Hawabo komen in de eerste ronde nog niet in actie en voor de heren van de Zijl Zwemsport wacht er in de eerste ronde een confrontatie met Waterpolo Den Haag.

AZC Moscow uit Alphen a/d Rijn gaat het in de 1e ronde opnemen tegen het Ravijn.

Uitslag loting KNZB Beker

Heren
Het Ravijn – AZC Moscow
ZPB H&L Productions – ZPC Amersfoort
PSV – WIDEX GZC Donk
Polar Bears – UZSC
VZC Veenendaal – SVH
De Ham – BZC Brandenburg
Waterpolo Den Haag – De Zijl Zwemsport
Zv. De Zaan – Schuurman BZC

De Heren spelen een thuis- en uit wedstrijd op 20 en 22 oktober, de eerstgenoemde ploeg begint thuis.

Dames
Poule A: Zv. De Zaan, Zv. Haerlem, OZ&PC
Poule B: ZPB H&L Productions, Het Ravijn, PSV, Het Y

De dames spelen een halve competitie (14, 20 en 22 oktober), de nrs. 1 en 2 gaan naar de volgende ronde.
Uitslag loting ManMeer!-Cup I dames/ heren

Speeldatum 16/17 september 2017

  1. EZC Da2 – ENC Arnhem Da1
  2. Schuurman BZC Da1 – De Rijn Da1
  3. Het Ravijn Da2 – WSG ESTA Da1
  4. NDD Da1 – WS Twente Da1
  5. TriVia Da1 – Swol 1894 Da1
  6. Polar Bears Da2 – SGHA Da1
  7. Waterpolo Den Haag Da1 – Z&PC De Gouwe Da2
  8. ZVL-HAWABO Da2 – SG WZC Da1
  9. PSV Da2 – ZPB H&L Productions Da2
  10. UZSC Da3 – UZSC Da2
  11. De Ham Da2 – ZPC Rotterdam Da1
  12. Sg H.B.W. Da1 – Zv. De Zaan Da2
  13. ZVVS Da1 – De Vennen Da1
  14. ZPC Wiekslag Da1 – WIDEX GZC Donk Da2
  15. Katwijk Da1 – Z&PC De Gouwe Da1
  16. Zv. Utrecht Da1 – Zv. Herlem Da2
  17. BZ&PC Bodegraven Da1 –  VZV Da1

EZC Da1 vrijgeloot

  1. D’Elft H1 – VZV H1
  2. De Dolfijn H1 – DZT’62 H1
  3. AZ&PC De Futen H1 – ZPC Rotterdam H1
  4. BZ&PC Bodegraven H1 – LZ 1886 H1
  5. ZPC Wiekslag H1 – Katwijk H1
  6. SG WZC H1 – De Linge/PCG H1
  7. VZV Njord H1 – JAWS H1
  8. OZ&PC De Warande H1 – Zv. Utrecht H1
  9. De Vennen H1 – Z&PC De Gouwe H1
  10. DAW H1 – MNC Dordrecht H1
  11. ZPC Watervlo H1 – ZVVS H1
  12. OZV H1 – De Zeeuwse Kust H1
  13. Niemo van Vliet H1 – Zeester Meerval H1
  14. Het Y H1 – Zv. Westland H1
  15. De Mors H1 – DWK H1
  16. SGHA H1 – De Veene H1
  17. ENC Arnhem H1 – Deltasteur H1
  18. OZ&PC H1 – De IJsselmeeuwen H1
  19. Aquapoldro H1 – WSG ESTA H1
  20. VZ&PC H1 – WS Twente H1
  21. De Reest H1 – Swol 1894 H1
  22. Aqua Novio’94 H1 – EZC H1

Vrijgeloot: De Rijn H1 en Zv. Haerlem H1

Loting ManMeer!-Cup II heren

  1. Het Ravijn H2 – SGHA H2
  2. De Ham H2 – Waterpolo Den Haag H2
  3. WSG ESTA H2 – Swol 1894 H2
  4. ENC Arnhem H2 – Aquanovio’94 H2
  5. Het Y H2 – MNC Dordrecht H2
  6. Polar Bears H2 – Schuurman BZC H2
  7. WZK H2 – ZPB H&L Productions H2
  8. AZC H4 – VZV H2
  9. UZSC H2 – BZ&PC Bodegraven H2
  10. ZPB H&L Productions H2 – Zv. De Zaan H3
  11. AZC H2 – Katwijk H2
  12. Zv. De Zaan H2 – Zv. Haerlem H2
  13. SVH H2 – De Zijl Zwemsport H2
  14. ZPC Amersfoort H2 – WIDEX GZC Donk H2
  15. AZC H3 – Zv. Haerlem H3
  16. PSV H2 – ZVVS H2

Vrijgeloot: De IJsselmeeuwen H2

Bron: Waterpolo.nl

Vanaf de Zijlijn.nl © 2017
%d bloggers liken dit: