Kim Vermaas als 5e geplaatst bij NK Tafeltennis

Kim Vermaas uit Voorschoten en uitkomend voor de Leidse tafeltennisvereniging Scylla is aankomend weekend bij het Nederlandse Kampioenschap Tafeltennis als 5e geplaatst in de dames single, Marlotte Staps is de nummer 16 op de plaatsingslijst. Bij de heren is Joey Boekkooi als 18e geplaatst. En dan nog het damesdubbel toernooi hierin is Kim Vermaas samen met Britt Eerland als 2e geplaatst en in de mixdubbel is ze samen met Rajko Gommers als 3e geplaatst, in deze zelfde mixdubbel is het Scylla koppel Boekkooi/Staps als 11e geplaatst.

De loting voor het NK zal morgen plaatsvinden om 18:30 uur plaatsvinden bij TTV SVO in De Meern.

Het Nederlandse kampioenschap start a.s. zaterdag 4 maart en de finales staan op het programma voor zondag 5 maart. En het gehele kampioenschap zal plaatsvinden in het Landstede Sportcentrum in Zwolle.

Wil je nog meer informatie, dan is dat te vinden op deze website: https://www.nttb.nl/nk-tafeltennis

Programma zaterdag 4 maart

Theater van de Sport

10.00 uur Mixed dubbel 1/8ste finales
10.30 uur Dames dubbel 1/8ste finales
11.00 uur Mixed dubbel kwartfinales
11.30 uur Heren dubbel 1/8ste finales
12.00 uur Mixed dubbel halve finales
12.45 uur Dames enkel 1/16de finales
13.30 uur Dames enkel 1/16de finales
14.15 uur Heren enkel 1/16de finales + dames dubbel kwartfinales
15.00 uur Heren enkel 1/16de finales + dames dubbel kwartfinales
16.00 uur Mixed dubbel finale
17.00 uur Dames enkel 1/8ste finales + heren dubbel kwartfinales
17.45 uur Dames enkel 1/8ste finales + heren dubbel kwartfinales
18.30 uur Heren enkel 1/ste finales + dames dubbel halve finales
19.15 uur Heren enkel 1/8ste finales
20.00 uur Dames enkel kwartfinales + heren dubbel halve finales

ABC-hal

hele dag Jeugdklassentoernooi

D-hal

hele dag MJ Tafeltennisspeeltuin

Business lounge

hele dag Verenigingscongres ‘Tafeltennis beweegt! De samenleving verandert, jouw club ook?’

 

Programma zondag 5 maart

Theater van de Sport

10.00 uur Heren enkel kwartfinales
11.00 uur Heren enkel kwartfinales
12.00 uur Dames enkel halve finales
13.00 uur Heren enkel halve finales
14.00 uur Heren en dames dubbel finales
15.00 uur Dames enkel finale
16.00 uur Heren enkel finale
16.45 uur Ceremonies

ABC-hal

hele dag Table Stars the Battle

D-hal

hele dag MJ Tafeltennistuin

Business lounge

 

Dames

1. Li Jie Persoonlijk lid
2. Britt Eerland Scyedam
3. Ana Gogorita Noordkop
4. Yana Timina Amsterdam
5. Kim Vermaas Scylla
6. Carla Nouwen SKF
7. Shuo Han Men Midstars
8. Rianne van Duin Persoonlijk lid
9. Angelique Gertenbach HTC
10. Sanne de Hoop VTV (N)
11. Tali Cohen SKF
12. Melanie Bierdrager Noordkop
13. Melissa Bours Westa
14. Tanja Helle Amsterdam
15. Brenda Vonk SKF
16. Marlotte Staps Scylla
17. Sophie Lucardie Almeerspin
18. Amber van de Velde Westa
19. Vera van Boheemen VTV (N)
20. Rachel Gerarts Heksenberg
21. Lisette van Es Hilversum
22. Kimberly ’t Hooft Middelburg
23. Jasminka Oeij SKF
24. Yoeke Gunsing Noordkop
25. Heleen Mulderij-Roewen Assen
26. Heleen Hop** Hilversum
27. Annewyke Appels Tafeltennis Zwolle
28. Sharon Janssen Megacles
** wildcard

 

Heren

1. Laurens Tromer Persoonlijk lid
2. Ewout Oostwouder Personlijk lid
3. Rajko Gommers Taverzo
4. Barry Wijers DTK ’70
5. Martin Khatchanov Taverzo
6. Koen Hageraats DTK ’70
7. Nathan van der Lee DTK ’70
8/9 Jamshid Sedigh** Salamanders
8/9 Martijn de Vries** Smash ’70
10. Cosmin Stan Smash ’70
11. Patrick Oeij DTK ’70
12. Casper ter Lüün Salamanders
13. Boris de Vries Smash ’70
14. Merijn de Bruin Hilversum
15. Colin Rengers Midstars
16. Arnoud Meijer Midstars
17. Roel Bogie Taverzo
18. Joey Boekkooi Scylla
19. Peter Verweij Midstars
20. Pieter van den Berg SKF
21. Stephan Tromer Taverzo
22. Ibrahim Yildizlar Westa
23. Emanuel Martins Ferreira Scyedam
24. Jop van der Wiel Pecos
** Jamshid Sedigh en Martijn de Vries hebben een gelijk aantal punten op de ranglijst. Voor de loting zal geloot wie op plaats 8 en wie op plaats 9 komt te staan

Dames dubbel

1. Yana Timina/Tanja Helle Amsterdam
2. Britt Eerland/Kim Vermaas Scyedam/Scylla
3. Ana Gogorita/Rianne van Duin Noordkop/Persoonlijk lid
4. Angelique Gertenbach/Melanie Bierdrager HTC/Noordkop
5. Sanne de Hoop/Melissa Bours VTV (N)/Westa
6. Brenda Vonk/Tali Cohen SKF
7. Carla Nouwen/Jasminka Oeij SKF
8. Shuo Han Men/Sharon Janssen Midstars/Megacles
9. Amber van de Velde/Rachel Gerarts Westa/Heksenberg
10. Marlotte Staps/Kimberly ’t Hooft Scylla/Middelburg
11. Vera van Boheemen/Yoeke Gunsing VTV (N)/Noordkop
12. Heleen Mulderij-Rouwen/Sophie Lucardie Assen/Almeerspin
13. Lisette van Es/Heleen Hop Hilversum
14. Annewyke Appels/Kim Hergelink* Tafeltennis Zwolle
* winnaars NK B dubbel

 

Heren dubbel

1. Barry Wijers/Martin Khatchanov DTK ’70/Taverzo
2. Ewout Oostwouder/Laurens Tromer Persoonlijk lid
3. Rajko Gommers/Martijn de Vries Taverzo/Smash ’70
4. Nathan van der Lee/Cosmin Stan DTK ’70/Smash ’70
5. Koen Hageraats/Roel Bogie DTK ’70/Taverzo
6. Patrick Oeij/Boris de Vries DTK ’70/Smash ’70
7. Colin Rengers/Arnoud Meijer Midstars
8. Casper ter Lüün/Stephan Tromer Salamanders/Taverzo
9. Joost van Santen/Joey Boekkooi* Scylla
10. Pieter van den Berg/Jop van der Wiel SKF/Pecos
* winnaars NK B dubbel

 

Mixed dubbel

1. Nathan van der Lee/Yana Timina DTK ’70/Amsterdam
2. Laurens Tromer/Britt Eerland Persoonlijk lid/Scyedam
3. Rajko Gommers/Kim Vermaas Taverzo/Scylla
4. Barry Wijers/Carla Nouwen DTK ’70/SKF
5. Koen Hageraats/Brenda Vonk DTK ’70/SKF
6. Colin Rengers/Angelique Gertenbach Midstars/HTC
7. Peter Verwey/Shuo Han Men Midstars
8. Jamshid Sedigh/Vera van Boheemen Salamanders/VTV (N)
9. Roel Bogie/Melissa Bours Taverzo/Westa
10. Pieter van den Berg/Tali Cohen SKF
11. Joey Boekkooi/Marlotte Staps Scylla
12. Cosmin Stan/Lisette van Es Smash ’70/Hilversum
13. Casper ter Lüün/Rachel Gerarts Salamanders/Heksenberg
14. Patrick Oeij/Jasminka Oeij DTK ’70/SKF
Reserves
15. Jop van der Wiel/Tanja Helle Pecos/Amsterdam
16. Arnoud Meijer/Sharon Janssen Midstars/Megacles

 

Vanaf de Zijlijn.nl © 2017