Derk Telnekes en Aileen de Graaf winnen het Winmau Open Belgie 2017

Afgelopen middag/avond is het Winmau Open België 2017 gespeeld. De titels gingen naar respectievelijk Derk Telnekes, Aileen de Graaf, Daan Bastiaansen, Vincent Dhondt en Beau Greaves.

De resultaten van de diverse onderdelen zijn hieronder terug te vinden.

Heren
Laatste 32
Mark McGeeney – Wilco Vermeulen 4-2
Martin Adams – Jim Williams 4-0
Martin Phillips – Gary Robson 0-4
Richard Veenstra – Fabian Roosenbrand 1-4
Ross Montgomery – Jeffrey Sparidaans 4-3
Darius Labanauskas – Derk Telnekes 2-4
Gary Stafford – Andy Baetens 2-4
Maik Kuivenhoven – Richie Edwards 4-3
Jamie Hughes – Darren Clifford 4-3
Kenny Neyens – Justin van Tergouw 4-2
Scott Waites – Donie Michels 4-1
Wesley Harms – Wouter Vaes 4-2
Scott Mitchell – Yoeri Duijster 2-4
James Hurrell – Johan Engstrom 4-0
Martin C Atkins – Conan Whitehead 3-4
Geert De Vos – Wayne Warren 3-4

Laatste 16
Mark McGeeney – Martin Adams 4-0
Gary Robson – Fabian Roosenbrand 4-3
Ross Montgomery – Derk Telnekes 0-4
Andy Baetens – Maik Kuivenhoven 1-4
Jamie Hughes – Kenny Neyens 2-4
Scott Waites – Wesley Harms 2-4
Yoeri Duijster – James Hurrell 2-4
Conan Whitehead – Wayne Warren 1-4

Kwartfinales 
Mark McGeeney – Gary Robson 3-5
Derk Telnekes – Maik Kuivenhoven 5-2
Kenny Neyens – Wesley Harms 5-3
James Hurrell – Wayne Warren 5-4

Halve finales 
Gary Robson – Derk Telnekes 0-2 0-3, 0-3)
Kenny Neyens – James Hurrell 2-1 (3-0, 2-3, 3-0)

Finale
Derk Telnekes (81,62) – Kenny Neyens (79,57) 3-2 (2-3, 3-1, 3-0, 2-3, 3-1)

Dames 
Laatste 16
Deta Hedman – Vicky Pruim 3-4
Patricia de Peuter – Paulina Soderstrom 4-2
Anastasia Dobromyslova – Kathy Geeraerts 4-0
Corrine Hammond – Anna Forsmark 4-3
Lorraine Winstanley – Casey Gallagher 4-1
Margaret Sutton – Fallon Sherrock 1-4
Aileen de Graaf – Joelle Huijbregts 4-0
Maria O’Brien – Trina Gulliver 4-1

Kwartfinales 
Vicky Pruim – Patricia de Peuter 2-4
Anastasia Dobromyslova – Corrine Hammond 4-1
Lorraine Winstanley – Fallon Sherrock 4-1
Aileen de Graaf – Maria O’Brien 4-1

Halve finales 
Patricia de Peuter – Anastasia Dobromyslova 5-2
Lorraine Winstanley – Aileen de Graaf 4-5

Finale
Patricia de Peuter (69,00) – Aileen de Graaf (72,00) 0-2 (2-3, 2-3)

Jongens
Kwartfinales 
Daan Bastiaansen – Eric Vonrufs 4-0
Pim van Bijnen – Xanti van den Bergh 4-2
Danny Jansen – William Byrne 3-4
Owen Roelofs – Ramon Leferink 4-3

Halve finales 
Daan Bastiaansen – Pim van Bijnen 4-1
William Byrne – Owen Roelofs 1-4

Finale
Daan Bastiaansen (78,31) – Owen Roelofs (82,84) 5-3

WDDA
Kwartfinales
Bemard Martens (België) – Kevin Stringer (Engeland) 1-3
Arie van der Rassel (Nederland) – Anton van Hemert (Nederland) 3-0
Harry de Weerd (Nederland) – Kees van Wielink (Nederland) 2-3
Vincent Dhondt (België) – Frederic Maertens (Belgie) 3-0

Halve finales 
Kevin Stringer (Engeland) – Arie van der Rassel (Nederland) 2-3
Kees van Wielink (Nederland) – Vincent Dhondt (België) 0-3

Finale
Arie van der Rassel (Nederland) – Vincent Dhondt (België) 0-3

Meisjes poulefase
1. Beau Greaves 5 (10-0)
2. Kyana Frauenfelder 4 (8-3)
3. Lerena Rietbergen 3 (7-4)
4. Audrey Ysewijn 2 (4-8)
5. Cheyenne Vleugels 1(3-8)
6. Joella Verhagen 0 (1-10)

Finale
Beau Greaves – Kyana Frauenfelder 4-0

Vanaf de Zijlijn.nl © 2017
%d bloggers liken dit: